Usługi

Tapicerowanie mebli - Kraków

Chcesz tchnąć nowe życie w starą zniszczoną kanapę czy fotel? Z pasją przywracamy blask zarówno meblom antycznym, jak i współczesnym. Do naszych realizacji wykorzystujemy najlepszej jakości materiały. Ich bogaty wybór pozwoli Ci stworzyć wymarzone meble. Na przestrzeni 70 lat działalności w naszej pracowni pojawiły się już wszystkie możliwe elementy wyposażenia. Doświadczenie to pozwala nam podejmować się każdego zlecenia – chętnie pomożemy w renowacji, a nawet w kompleksowym wykonaniu mebli dla Ciebie. Oto co możemy dla Ciebie zrobić!

Tapicerowanie mebli metodą tradycyjną

Zmień wystrój wnętrza, nie wymieniając przy tym starych mebli! Wymienimy lub wykonamy tapicerkę kanapy, sofy, foteli, kompletów wypoczynkowych, krzeseł i wielu innych mebli.

Kompleksowa renowacja tapicerki i politury mebli antycznych

Antyczne meble potrafią tchnąć ducha w każde wnętrze. Zanim znajdą się w Twoim domu, przywrócimy im pierwotny blask i zabezpieczymy, aby służyły kolejnym pokoleniom.

Renowacja mebli współczesnych

Decydując się na renowację mebli, troszczysz się o naszą planetę. Udowadniamy, że wszystkie meble możemy przerabiać na dowolne sposoby bez marnotrawienia surowców.

Kompleksowe wykonanie mebli współczesnych

Marzysz o niepospolitym wystroju wnętrz? Specjalnie na Twoje zamówienie wykonamy współczesne meble, jakich nie znajdziesz w żadnym innym domu!

Tapicerstwo samochodowe - Kraków

Intensywna eksploatacja samochodu nie pozostaje bez znaczenia dla stanu tapicerki. Nawet największa moc silnika, nie robi wrażenia, kiedy na przednich fotelach czy tylnych kanapach widoczne są uszkodzenia. Dla miłośników czterech kółek, a także osób zajmujących się sprzedażą pojazdów przygotowaliśmy ofertę tapicerstwa samochodowego. Tak drobna zmiana, jak wymiana tapicerki może uczynić każdą podróż dużo przyjemniejszą. Dobry stan tapicerki zwiększa także wartość pojazdu. W ramach oferty tapicerstwa samochodowego w Krakowie przygotowaliśmy dla Ciebie kilka głównych usług. Oto co możemy dla Ciebie wykonać!

Naprawy uszkodzonych elementów foteli przednich, kanap tylnich i boczków drzwiowych

Rozdarcia, drobne uszkodzenia czy pęknięcia to nieodłączny aspekt użytkowania każdego pojazdu. Oddaj go na krótki czas w nasze ręce i ciesz się nowym wnętrzem swojego samochodu!

Naprawa sufitów, wymiana materiału

Do naprawy sufitów w pojazdach i wymiany materiału wykorzystujemy specjalne tkaniny samochodowe, które nie tylko doskonale się prezentują, ale przede wszystkim są dużo odporniejsze na uszkodzenia!

Tapicerowanie przyczep campingowych i kamperów

Wiemy, że wygoda w przyczepach kempingowych i kamperach jest niezwykle ważna. Miękkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe tkaniny, które wykorzystujemy, posłużą Ci przez kolejne długie lata w podróżach.

Pozostałe usługi tapicerskie - Kraków

Usługi tapicerskie meblowe i samochodowe to nie jedyne, co oferujemy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego klienta, który zdecydował się na tapicerowanie dowolnego elementu. Tapicerowane panele ścienne to jeden z wielu produktów, który w ostatnich latach zyskuje na coraz większej popularności. Ich realizację na dowolny wymiar również znajdziesz w naszej ofercie. A to jeszcze nie wszystko! Co ważne przy realizacji wszystkich usług pracują doświadczeni tapicerzy. Oto co jeszcze przygotowaliśmy w naszej ofercie!

Tapicerowanie paneli ściennych pod indywidualny wymiar

Z naszymi tapicerowanymi panelami ściennymi wyciszysz i ocieplisz każdą przestrzeń. Przy tym zyskasz nietuzinkową dekorację domu! Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej, tak by pasowały do różnych wnętrz.

Wyciszanie wszystkich typów drzwi

Tapicerowane drzwi rozwiążą wiele Twoich problemów, w tym nawet obniżą rachunki za ogrzewanie. Oferujemy wyciszenie drzwi na terenie Krakowa. Co ważne, nie ma znaczenia ich typ – realizujemy projekt na każdych drzwiach!

Czyszczenie Tapicerki sprzętem marki Karcher

Z nami przywrócisz blask i czystość każdej tapicerce. Jeśli nie jest uszkodzona, wcale nie musisz jej wymieniać! Wystarczy tylko profesjonalny sprzęt do czyszczenia typu Karcher, którym dysponujemy.

Zapraszamy do kontaktu

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.